Haber

Ünlü oyuncu Özgün Bayraktar’ın Fenerbahçe yıldızlarıyla yaptığı paylaşım olay oldu! Söylediklerinize verilen tepkiler çığ gibi

FenerbahçeSon dönemde eleştiri odağı olan futbolcuların başında İrfan Can Kahveci ve Serdar Aziz ile fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu Özgün Bayraktar, tepki toplayan ifadeler kullandı.

SARI-KIRMIZI KALP EMOJİ İLE PAYLAŞIN

Özgün Bayraktar, İrfan Can Kahveci ve Serdar Aziz ile çektirdiği fotoğrafı sarı-kırmızılı kalp emojisiyle paylaştı. Bu paylaşımına futbolcuları etiketlemeyen Bayraktar, ardından futbolcuları sarı-lacivertli kalp emojisi ile etiketleyerek birebir paylaşımı yaptı.

“ZATEN HAYAT BÖYLE OLDU”

Daha sonra bir görüntü paylaşan Özgün Bayraktar, “Arkadaşlar etiketleyemedim diyorsunuz. Sarı-kırmızılı kalp koyduğum fotoğrafta neden insanları etiketleyeyim? Hayat çoktan vurdu, çemberin içinden geçtiler. Kaderin ta kendisi. Çok tatlı insanlar, yetenekliler. O yüzden yapmadım. Bilerek etiketlemedim. Görmesinler, üzülmesinler istedim.” Sözleri tepki topladı.

“YAPTIĞIM HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM”

Konuyla ilgili açıklama yapan İrfan Can Kahveci, “Dün akşam eşimle birlikte çok iyi bir Fenerbahçe taraftarı olan Uraz Kaygılaroğlu’nun stand-up gösterisine moral ve destek için gittik. Futbolu da konuştuk. , hayatı, ailelerimizi, çocuklarımızı konuştuk, güldük, eğlendik. De ki özellikle birilerinin performans sergilemesinden sonra kontrolüm dışında çıkan emojilerle gündeme gelen emojilerle üzdüğüm herkesten özür dilerim. Bu dönemde gülmeye kıyamayanları anlıyorum ve saygı duyuyorum. Bugün sizlere kendimi biraz anlatmak için bir açıklama yapacağım. Umarım bir şeyleri düzeltebiliriz…” dedi.

Özgün Bayraktar’ın Hisseleri:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu