Teknoloji

Yu-Gi-Oh! 2017’den Beri Tahsil Kart Oyununa Eklenen İlk Canavar Türüne Merhaba Deyin!

 
Konami Digital Entertainment BV (KONAMI) bugün Yu-Gi-Oh! COLLECTION CARD GAME (TCG)’nin yeni güçlendirici seti Duelist Nexus çıktı. Yeni yükseltici set Yu-Gi-Oh oldu! TCG’ye eklenen ilk canavar Türü olan Illusion canavarlarını ortaya çıkarır.
 
İllüzyon canavarları savaş alanında yenilmezler ve savaşta diğer canavarları yenemezler, bunun yerine onlara başka biçimlerde hasar verirler. Örneğin, Illusion canavarı Nightmare Magician, savaştığı diğer canavarları kontrol etmenize izin verir veya bir canavar saldırırsa, sahadaki rastgele başka bir kartı yok edebilir.
 
 
 
Duelist Nexus ayrıca ilk kez çekirdek güçlendiricilere Çeyrek Yüzyıl Gizli Nadir kartları getiriyor. Yu-Gi-Oh! Kart oyununun 25. Yıldönümü anısına, Quarter Century Secret Rare olarak toplam 25 kart satışa sunulacak.
 

Düellocu Nexus anime dizisi Yu-Gi-Oh! Yeni 5D’den ilham alan kartlar ayrıca Infernoble Knights ve Dinosaur kartlarının yanı sıra yeni bir Dünya Prömiyeri temasıyla doludur.

Tüm set 49 Ortak, 26 Üstün Nadir, 14 Ultra Nadir ve 10 Gizli Nadir kart içerir. Çeyrek Asırlık Gizli Nadir olarak 24 kart da bulunurken, sadece 1 adet çok özel kart Çeyrek Asırlık Gizli Nadir olarak setteki yerini alıyor.
 
Daha fazla bilgi için: https://www.yugioh-card.com/eu/product/duelist-nexus/
 
basın bülteni

sancaktepe-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu